Súkromie

Aké údaje zhromažďujeme pri poskytovaní našich služieb, zhromažďujeme o vás nasledujúce údaje:

Zároveň od vás požadujeme údaje potrebné na ich vybavenie. Preto sú potrebné iba tie údaje, bez ktorých nebudeme môcť spracovať vaše, napríklad Vaše meno.

V našom prípade nezadávate žiadne informácie, ktoré by sa priamo týkali práce s peniazmi na vašich účtoch. Všetky aktuálne ponúkané formy elektronického bankovníctva sa realizujú priamo na internetovej stránke banky, ktorá nám poskytne len informácie o úspešnej alebo neúspešnej platbe a vaše meno alebo číslo účtu (aby sme mohli platbu identifikovať a v prípade potreby ju vrátiť).

V žiadnom prípade sa nebudeme učiť žiadne ďalšie informácie, ako sú vaše registračné údaje alebo zostatok na účte. Jediné údaje, ktoré ukladáme v tejto súvislosti, súvisia s funkciou" zapamätania " vašej karty. Túto funkciu však poskytuje aj banka a iba banka môže priradiť číslo vašej karty anonymizovaným údajom, pod ktorými náš systém ukladá vašu kartu. Údaje pri vytváraní účtu

Ak sa u nás rozhodnete vytvoriť používateľský účet, zhromažďujeme aj všetky údaje, ktoré sú s ním spojené. Jediné povinné údaje sú vaše meno a e-mailová adresa, ktoré používame na to, aby sme vás mohli kontaktovať.

Vytvorenie účtu u nás je povinné iba vtedy, ak si od nás kúpite elektronické knihy alebo iný digitálny obsah. Tento obsah vám nemôžeme sprístupniť bez jeho vytvorenia. Môžete nám však slobodne poskytnúť ďalšie informácie o sebe - poskytnúť nám svoju fotografiu, dátum narodenia, telefónne číslo, uložiť jednu alebo viac adries na doručenie, ako aj e-mailovú adresu na odosielanie e-kníh.

Ak nám k tomu udelíte súhlas, uchovávame si vašu e-mailovú adresu aj za účelom zasielania informácii o tituloch, ktoré vás zaujali, týždenných novinkách. Ak nás kontaktujete alebo sa zúčastníte prieskumu alebo spotrebiteľskej súťaže, uchovávame si údaje ako vaše meno, kontaktné údaje či správu alebo informáciu, ktorú ste nám doručili alebo oznámili. Údaje získané pri využívaní našich služieb

Keď využívate naše služby, získavame aj údaje o tom, ako ich využívate. Sú to informácie týkajúce sa vašich interakcií s našimi službami, ako napríklad kedy pristupujete na naše stránky, čo na nich vyhľadávate, kedy si vytvoríte konto a kedy sa do konta prihlasujete. Takisto tiež uchovávame Vaše recenzie, komentáre na našej stránke, umožňujeme vám ukladanie kníh do zoznamov, či údaje o vašich vybavených objednávkach.

Získavame tiež údaje o zariadeniach a počítačoch, ktoré využívate na pristupovanie k našim službám, vrátane IP adries, nastavení prehliadačov, informácií o operačných systémoch, prípadne informácie o vašom mobilnom zariadení, informáciu, z ktorej internetovej stránky k nám pristúpite, stránky, ktoré navštívite, a informácie z cookies a podobných nástrojov.

Ak máte o nás záujem, Vaše údaje zhromažďujeme a uchovávame spoločne v databáze len s vaším súhlasom. Potom sa kontaktujú kandidáti zaradení do databázy.

Môžete sa tiež prihlásiť na odber e-mailov. V takom prípade s vaším súhlasom uchovávame aj vašu e-mailovú adresu alebo iné údaje, ktoré nám na tento účel poskytnete, ako napríklad Vaše meno, mesto, o ktoré máte záujem.